Anna Lukowska-Bartold

 

ANNA ŁUKOWSKA-BARTOLD

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na wydziale rzeźby, grafikiem, fotografem, a przede wszystkim wokalistką. Ostatnią dekadę poświęciłam na doskonalenie swojej techniki śpiewu. Przez ten czas pracowałam z wieloma wspaniałymi nauczycielami z Polski i z zagranicy.

W 2013 roku uzyskałam ceryfikat LEVEL 1 INSTRUKTOR metody SLS.
Jest to metoda emisji głosu stworzona przez Setha Riggsa – nauczyciela Michaela Jacksona, Barbary Streisand i wielu innych .

W 2014 roku zostałam LEVEL 1 INSTUKTOR metody IVA.

Jako wokalistka i nauczyciel wyznaje zasadę, iż nie ma metod idealnych. Wzbogaciłam swój warsztat o ćwiczenia z takich metod jak CVT, The RPM Vocal Training Method, Vendera Vocal Academy, Eric Vetro – Voice Skills. Moim celem było uzyskanie wolności wokalnej. Wszystkie poznane metody przyczyniły się do tego, że mój delikatny łamiący się w kilku miejscach daleko odbiegający od tego jaki chciałam żeby był, stał się pewny i mocny.

Podczas tych poszukiwań odkryłam w sobie talent nauczycielski i radość z dzielenia się z innymi wiedzą oraz obserwowania ich rozwoju i sukcesów. Dzięki temu mam nadzieje zajęcia ze mną nie są nigdy nudne, a każda osoba, z którą mam przyjemność pracować jest dla mnie nowym odkryciem.

Obecnie pracuję nad debiutancką Epką, na której znajdą się tylko autorskie kompozycje. Poniżej zapraszam do odsłuchania własnej kompozycji oraz coverów.