KONKURS ŚWIĄTECZNY – wygraj lekcję w studio lub przez Skype


WYNIKI KONKURSU

Moi kochani,

Przede wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, wiele muzycznych pasji dla Was na 2018. Wasze opowieści o idolach naprawdę są niesamowite i wszystkie wspaniałe, bardzo Wam dziękuje za zangażowanie. Maszyna losująca w postaci excelowego algorytmu mojego męża wytypowała następujące osoby do realizacji wygranej lekcji: Klaudia Lewandowska, Luiza Staskiewicz, Sylwia Nadolska. Wskazanym osobom gratuluje i prosze o kontakt na info@muzastudio.pl w sprawie umówienia się na lekcję. Buziaki 🙂

WYNIKI KONKURSU

 

Moi drodzy,

z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie w którym trzy osoby mogą wygrać indywidualną lekcję śpiewu w Muza Studio. Będą to lekcje 30 min. z bardzo doświadczonym trenerem wokalnym – Anią Łukowską-Bartold czyli mną 🙂 Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą wziąć w nim udział i nie musicie być z Warszawy, bo dzięki Skype mamy możliwość zrobić zajęcia nie przebywając w tym samym mieście. Możecie też wygraną sprezentować wybranej osobie.

Każda osoba, która chce wziąć udział w losowaniu nagrody, proszona jest umieścić POD SPODEM W KOMENTARZU ZA POMOCĄ FB ODPOWIEDŹ na poniższe pytanie.

 

1 stycznia o 12:00 zostaną podane nazwiska osób, które wygrały zajęcia. Trzymam kciuki za kreatywność i szczęście. Życzę również Wam spełnienia marzeń w Nowym Roku i oczywiście wspaniałych Świąt.

Facebook Comments